×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

UKIE Radio Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
UKIE Radio знаходиться в Києві, Україна. Канал спрямований на українську спільноту в Україні та за кордоном, а також на іноземних слухачів, які цікавляться культурою та мовою України. Розклад програм включає як музичні, так і інформаційні передачі, присвячені різним темам: від проблем сучасного життя до традицій та культури.

У програмах каналу радіо пропонуються новини з України та світу, а також регулярні інтерв’ю з діячами культури та громадського життя. Під час музичних передач слухачі можуть насолоджуватися українською музикою різних жанрів, від народної до сучасної. UKIE Radio пропонує своїм слухачам якісний контент, що сприятиме підвищенню рівня інформованості та знанням про культурні особливості України.
UKIE Radio у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
UKIE Radio у додатку radio.net слухати
Station