×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

TNTU Metal Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
TNTU Metal є радіоканалом з Тернополя, України, який спеціалізується на металічній музиці. Радіостанція пропонує програмне забезпечення, що належить жанру металу, включаючи такі піджанри, як хеві-метал, траш і дез. Канал TNTU Metal націлений на аудиторію, яка цінує енергійну та гучну музику, і відкритий до виконавців зі всього світу, від класиків до новачків метал-сцени.

Радіостанція TNTU Metal має гнучкий графік відтворення і відома своєю нон-стоп металевою музикою, яку можна слухати протягом дня, та включає подкасти від різних виконавців у жанрі. Канал TNTU Metal - це чудовий вибір для фанів металу в Тернополі та всій Україні.
TNTU Metal у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
TNTU Metal у додатку radio.net слухати

Більше радіостанцій від Тернопільська область

Station