×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

TNTU ТНТУ Радио Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
TNTU Радио є місцевим радіо, яке розміщується в місті Тернопіль, Україна. Це радіо призначене для мешканців Тернопільської області. Його програма зорієнтована на молодь і представляє собою суміш музики різних жанрів, новин, погоди та інформаційних програм.

Графік ведення програм складається з різних рубрик, таких як "Music Mix", "Новини зі світу музики", "TNTU Life" та багатьох інших, які забезпечують розважальний та інформаційний контент. TNTU Радіо також активно взаємодіє зі своїми слухачами через соціальні мережі, щоб забезпечити більш тісний зв'язок з аудиторією.

Усім, хто любить музику і хоче бути в курсі останніх новин, радимо налаштуватись на TNTU Радио та отримати свій денний дозу позитиву і інформації.
TNTU ТНТУ Радио у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
TNTU ТНТУ Радио у додатку radio.net слухати

Більше радіостанцій від Тернопільська область

Station