×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Ukrainian Shanson Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
Радіо «Шансон» - це український радіоканал зі столиці Києва, який пропонує прослуховування музики в жанрі шансону, романсу і авторської пісні. Цей канал націлений на весь народ, але зокрема до людей похилого і середнього віку, які перебувають в пошуку нових вражень та музичних композицій.

Програма радіо "Шансон" складається з кращих хітів, а також новинок від українських та російських виконавців. У програмі ранкового ефіру - "Кава з молоком" - обговорюються актуальні теми, ведеться діалог з гостями та виконавцями шансону.

Радіо "Шансон" доступне для слухачів у Києві та на всій території України. Цілодобовий ефір каналу дозволяє в слухачам слухати свою улюблену музику в будь-який час доби. Вмикайте "Шансон" і насолоджуйтеся спокійною та романтичною мелодією улюблених виконавців.
Ukrainian Shanson у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Ukrainian Shanson у додатку radio.net слухати
Station