×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Record FM Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Record FM - радіостанція з Києва, України, що зосереджена на молодіжній аудиторії. Вона слугує місту Київ і його околицям, а також іншим регіонам України, де є доступ до інтернету або у вигляді FM-радіо.

Розклад Радіо Рекорд включає в себе різноманітні музичні програми з популярною зарубіжною та українською музикою, новини, спортивні програми, інтерв'ю з відомими людьми тощо. Record FM веде живе ефір та інтерактивні програми, що дає можливість слухачам активно брати участь у різних дискусіях та конкурсах. За словами редамі Альтера Группа, які володіють Record FM, їхня мета - допомагати слухачам отримувати максимум задоволення від радіослухання та бути сучасним та інформованим джерелом.
Record FM у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Record FM у додатку radio.net слухати
Station