×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Relax Радіо в прямому ефірі

3.5 від 5.0 у 2 Оцінка(оцінки)
Радіо Relax - це радіостанція, розташована в Києві, Україна. Вона доступна для прослуховування в різних регіонах України. Головною метою радіо є забезпечення слухачів заспокоєння, спокою та гарного настрою завдяки музиці. Програму ведуть професійні діджеї, які добирають музику з різних жанрів, таких як джаз, поп, класична музика та інші.

Радіо Relax має широку аудиторію, включаючи людей різного віку та соціального статусу, які хочуть відпочити від суєти міського життя. Розклад програм включає як цілодобову ефірну музику за різними жанрами, так і програми, що транслюються у певний час. Наприклад, програма "Relax Morning" допомагає почати день з гарного настрою та енергії.

Радіо Relax - ваш найкращий вибір для релаксації та настрою в Україні!
Radio Relax  у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Relax у додатку radio.net слухати
Station