×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Relax Cafe Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Relax Cafe - це інтернет-радіо, яке базується в Києві, Україна. Канал пропонує слухачам мінімалізм, спокій і розслаблення у кожному треку. Він пропонує мікс з глибокої та мелодійної хаус музики, chillout та lounge з переважним використанням інструментальних композицій.

Радіо Relax Cafe націлене на слухачів, які цінують відчуття спокою і безтурботності. Він переслідує мету допомагати людям розслабитися, скинути стрес і насолоджуватися відпочинком. Канал призначений для слухачів з різних куточків світу, які шукають місце, щоб насолодитися хорошою музикою та релаксувати.

Радіо ефір цілодобовий, і програма включає в себе як добірку найкращих треків, так і спеціальні програми та музичні мікси від талановитих діджеїв. Крім того, радіостанція регулярно інформує слухачів про найновіші новини музичного світу та події у сусідніх містах.
Radio Relax Cafe у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Relax Cafe у додатку radio.net слухати
Station