×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel World Hit Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо "Обозреватель World Hit" - це українська радіостанція, що розташована в Києві. Канал призначений для слухачів, які цікавляться музикою з усього світу. На радіо ви можете почути гарячі треки від улюблених виконавців, новинки світу електронної музики, актуальні ремікси та компіляції від найкращих діджеїв України та інших країн світу.

Розклад програм радіостанції "Обозреватель World Hit" складається з цілодобової музики і передачі новин. Слухачі можуть підписатися на повідомлення про найактуальніші події світу музики та дізнатися про все, що цікаво в світі електронної культури.

Тут ви можете насолоджуватися гарнітурою відомих музикантів, що представляють популярні жанри, такі як електроніка, хаус, техно та інші. Радіо "Обозреватель World Hit" призначене для аудиторії різного віку та музичних смаків, що люблять музику з усього світу.
Radio Obozrevatel World Hit у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel World Hit у додатку radio.net слухати
Station