×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Punk Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо "Обозреватель Punk" - це один з найпопулярніших музичних каналів Києва, присвячений панк-року та суміжним жанрам альтернативної музики. Канал розташований в столиці України, проте в його ефірі можна почути музичні композиції зі всього світу.

Радіо "Обозреватель Punk" призначено для широкої аудиторії, яка цікавиться нетривіальною та новаторською музикою. Це станція для тих, кого приваблюють тексти, які говорять про реальні проблеми соціуму, музика, яка викликає сильні емоції та драйв.

В ефірі радіо є різні програми, присвячені популярним та менш відомим гуртам української та світової альтернативної музики. Також тут можна послухати інтерв'ю з музикантами та різноманітні новини рок-культури. За попередньою узгодженою програмою, радіо "Обозреватель Punk" працює цілодобово, щоденно цілий тиждень.

Для всіх любителів панк-року та альт
Radio Obozrevatel Punk у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Punk у додатку radio.net слухати
Station