×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Lounge Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо "Обозреватель Ланж" - це лаунж радіостанція, що базується у Києві, Україна. Канал підходить для слухачів з усієї країни, а також за її межами.

Програмування каналу складають м'які, приємні для вух мелодії у жанрі амбієнт, чиллаут та інших подібних напрямках. В ефірі можна почути як українських, так і зарубіжних виконавців, таких як Alina Baraz, Tom Misch, Ocean Alley та Seinabo Sey.

Радіо "Обозреватель Ланж" підходить для тих слухачів, які хочуть насолоджуватися спокійною, атмосферною музикою після напруженого дня, або для тих, хто вважає себе любителем сучасної музики під шалений ритм. Розклад включає музичні передачі протягом усього дня, з можливістю вибору для кожного слухача.
Radio Obozrevatel Lounge у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Lounge у додатку radio.net слухати
Station