×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Jazz Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіостанція "Оглядач джазу" була заснована в 2013 році в Києві, Україна. Канал присвячений джазовій музиці, зокрема класичному та сучасному джазу. Слухачі знаходять тут відомі та зовсім невідомі записи, які варто почути, щоб розширити свій музичний горизонт.

Радіо "Оглядач джазу" транслюється в онлайн-форматі та доступний слухачам з усієї країни. На каналі також присутній програмний графік, який включає в себе різноманітні передачі, присвячені диференційним жанрам джазу та виконавцям. Зокрема, є авторські програми, в яких домінують новинки джазу, а також прямі ефіри зі спеціальних подій та фестивалів.

Загалом, радіостанція "Оглядач джазу" є ідеальним вибором для тих, хто цінує відмінну музику та хоче почути щось нове та цікаве.
Radio Obozrevatel Jazz у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Jazz у додатку radio.net слухати
Station