×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Italian Music Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Оглядач італійська музика знаходиться в Києві, Україні. Цей канал призначений для всіх, хто любить італійську музику, включаючи італійців, що мешкають у Києві та його області. Програма цього каналу включає найбільш популярні італійські пісні з усіх часів, а також сучасні хіти.

Радіо Оглядач італійська музика працює цілодобово, що дозволяє слухачам насолоджуватись улюбленими піснями у будь-який час дня. Окрім цього, на каналі також можна почути новини з італійського світу музики, інформацію про концерти та інші події.

Цей канал стане ідеальним вибором для всіх, хто мріє про подорож до Італії, або просто кохає італійську культуру та музику.
Radio Obozrevatel Italian Music у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Italian Music у додатку radio.net слухати
Station