×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Hard Rock Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Оглядач Hard Rock — це музичний канал, який призначений для шанувальників хард-року в Україні. Знаходиться радіо в Києві, а його охоплює аудиторія щоправда всієї країни завдяки мережі Інтернет.

Програма каналу складається з найкращих композицій хард-року останніх десятиліть. Крім того, радіоведучі доповнюють трансляцію музичними новинами і цікавими інтерв'ю. Також на радіо можна почути наживо концерти відомих груп.

Радіо Оглядач Hard Rock проводить 24/7 трансляція з метою задоволення потреб меломанів від хард-року. Для слухачів, які не встигають слухати радіо онлайн, є можливість завантажити додаток та прослухати улюблені композиції у будь-який зручний для них час. Без сумніву, Радіо Оглядач Hard Rock - це маршрутна точка для тих, хто любить справжній хард-рок та хоче провести час із відомим музичним гуртом.
Radio Obozrevatel Hard Rock у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Hard Rock у додатку radio.net слухати
Station