×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Gothic Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Оглядач Готичні в Києві, Україна є радіо-станцією, яка приділяє увагу музиці в стилі готики. Вони працюють цілодобово та пропонують відбірну музику цього жанру, а також інформують про події, пов'язані з готичною культурою, які відбуваються в Україні та в світі.

Радіостанція розташована в Києві, проте доступна для прослуховування online. Він призначений для всіх фанатів і поціновувачів готичного жанру музики та культури. Розклад передач включає різноманітні програми, такі як топ-хіти готичної музики, програму про нові альбоми та треки, інтерв'ю з музикантами та організаторами фестивалів.

Загалом, Радіо Оглядач Готичні - ідеальний вибір для тих, хто прагне почути найкращу музику готичного жанру та знижити своє серце з глибини культури, як її представників в Україні, так і за кордоном.
Radio Obozrevatel Gothic у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Gothic у додатку radio.net слухати
Station