×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Ethno Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Оглядач Етно в Києві, Україна є каналом, який присвячений національній музиці та культурі України. Радіо товариство відтворює музику українських народів, а також проводить інтерв'ю з відомими музикантами та культурними діячами.

Канал дозволяє слухачам почути музику різних регіонів України та дізнатись багато цікавої інформації про національну культуру та традиції. Радіостанція Оглядач Етно має розклад на день, який включає в себе програми, присвячені різним регіонам України.

Канал доступний для слухачів з різних регіонів України, а також для людей, які зацікавлені в українській музиці та культурі. Станція надає можливість для всіх, хто хоче поглибитись в духовність України та її культуру.
Radio Obozrevatel Ethno у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Ethno у додатку radio.net слухати
Station