×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Obozrevatel Electro House Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Оглядач Electro House - це радіо-канал з електронною та танцювальною музикою для молоді віком від 18 до 35 років в Києві, Україні. Радіо-канал є одним з найбільших та найпопулярніших музичних радіо-станцій, де грається деталізована селекція відомих музичних композицій у жанрі електро та хаус музики.

Щоденно канал пропонує ефіри музики з 10:00 ранку до 22:00 вечора. Програма Ранкова Порка з 10:00 ранку до 12:00 дня заставляє розуміти, що електронна музика - це не тільки клубна музика, а щось більше, ніж це. Програма Electro House Weekend з 18:00 по 20:00 випромінює позитивні настрої, а найбільш відома програма, Electro House Top 20, що відбувається щотижня в суботу з 20:00 по 22:00, представляє найкращі композиції електро та хаус музики.

Radіo Obozrevatel Electro House - це місце, де можна знайти найкращі та гарячі хіти у своєму жанрі, а також є мож
Radio Obozrevatel Electro House у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Obozrevatel Electro House у додатку radio.net слухати
Station