×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Радио Море – Radio More Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Море є радіостанцією міста Києва в Україні, яка транслюється на FM-хвилях. Ведучі радіостудії орієнтовані на молоду аудиторію і запропонують їй якісний контент відомих діджеїв.

Цільова аудиторія радіо - це люди віком від 18 до 35 років, які прагнуть знайти місце, де можна прослухати популярну та актуальну музику разом з ведучими, які єрцею великої кількості музичних та культурних програм, а також новин.

Радіостанція Море починає свої ефіри від середини дня до пізньої ночі. Її програма складається більшою мірою з музики. Але ведучі також стимулюють слухачів обговорювати цікаві та актуальні теми. Тож, Радіо Море - це шанс для слухачів насолодитися не тільки музикою, а й пізнати багато нового та цікавого!
Радио Море – Radio More у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Радио Море – Radio More у додатку radio.net слухати
Station