×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

more.fm Work from Home Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
More.fm – це радіоканал з міста Одеса, який пропонує програму "Work from Home". Це ідеальне радіо для тих, хто працює з дому та хоче забезпечити собі музичну супровідну розвагу.

Цей радіо канал розрахований на молодих та динамічних людей, які хочуть почути популярну музику в робочому середовищі. Розклад More.fm розважальної програми працює з 9 години ранку до 6 години вечора з вівторка по суботу.

У програмі присутня головним чином поп та танцювальна музика, що допомагає краще сфокусуватися на роботі і не допускати відволікань. "Work from Home" є надійним другом у бізнесі для людей будь-якої вікової категорії, тому що він дозволяє отримувати ваше улюблене звучання в будь-який час зручний для вас.
more.fm Work from Home у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
more.fm Work from Home у додатку radio.net слухати
Station