×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Liberland.fm Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіостанція Liberland.fm знаходиться в Одесі, Україна. Канал призначений для широкої аудиторії, яка цікавиться свіжими підкастами із соціальних тем. Ця радіостанція зосереджена на створенні сприятливого середовища для обміну ідеями та думками про сучасні проблеми, з якими стикається людство.

Відтворення містить цікаві і спільнотні програми, які охоплюють різні соціальні теми. Розклад радіостанції містить програми від понеділка до п’ятниці. Радіостанція пропонує відповісти на виклики сучасності, які стикаються з багатьма людьми. Канал також пропонує передачі, які присвячені спільнотам та їхнім проблемам.

Liberland.fm - це рідкісний радіоканал, який дає можливість слухачам обмінюватися своїми думками та ідеями, взаємодіяти між собою та отримувати нові знання на різноманітні теми.
Liberland.fm у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Liberland.fm у додатку radio.net слухати
Station