×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Emmanuel Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
Радіо "Ємануель" є католицьким радіо, розташованим в місті Києві, Україна. Цей канал адресується всім регіонам і має велику аудиторію в Україні.
Радіо "Ємануель" має різноманітну програму, що включає у себе молитви, релігійні розмови, програми про родину і богослов’я. Під час дня слухачі можуть почути промови о. Боніфація Ульмана ОФМ та інших священиків з України та світу. "Ємануель" також час від часу транслює літургії та спеціальні програми до різних релігійних свят.
Радіо "Ємануель" є важливою частиною життя вірян та інших людей, які цікавляться католицизмом в Україні. Він є інформаційним, вчителем та душпастирем, що допомагає вірянам по всій країні зростати у вірі та розвиватись як люди.
Radio Emmanuel у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Emmanuel у додатку radio.net слухати
Station