×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Party Hit Radio Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Party Hit Radio - це український міський радіо канал, заснований в Києві в 2009 році. Передачі на каналі складаються із популярних клубних та танцювальних хітів, які виконуються у вітчизняних і зарубіжних виконавців. В розкладі Party Hit Radio в основному музикальна програма, яку ведуть професійні діджеї. Канал доступний для прослуховування в м. Київ та околицях на частоті 102,5 FM, як і в інформаційно-розважальних заходах, організованих в місті.

Party Hit Radio завжди у тренді та пропонує своїм слухачам музику, яка всім сподобається. Канал славиться своїми слухачами по цілій Україні, а по тематичних заходах та розважальних акціях часто можна зустріти людей разом з Party Hit Radio. Звучання Party Hit Radio - це драйв, позитив та відмінний настрій, що переконує його слухачів з кожним моментом.
Party Hit Radio у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Party Hit Radio у додатку radio.net слухати
Station