×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

NRJ All Hits Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
NRJ All Hits - це радіо канал, який пропонує найкращі хіти відомих виконавців з усього світу. Радіо базується в Києві, столиці України, та призначене для слухачів у всіх регіонах країни.

Розклад каналу заповнений цілодобовими музичними програмами з цільовою аудиторією у віковому діапазоні від 18 до 35 років. NRJ All Hits орієнтоване на слухачів, які цінують якісну та актуальну pop музику.

Цей радіо канал є лідером в своєму сегменті на радіочастоті в Києві 92,8 FM. На відміну від більшості радіостанцій, NRJ All Hits не має надмірної кількості усніх коментарів і рекламних акцентів. За рахунок цього, зміст звучання є практично повністю складається з музики, хітів та новинок відомих виконавців.
NRJ All Hits у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
NRJ All Hits у додатку radio.net слухати
Station