×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Ukraine International NRCU-4 RUI Новини Радіо в прямому ефірі

4.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
Радіоканал "Новини" Радіо Україна Міжнародна, NRCU-4 RUI, є джерелом актуальних новин з України та світу. Радіоканал має свою студію в Києві та входить до складу Національного радіокомпанії України. "Новини" розповідають про політичні, економічні, культурні та наукові події, що відбуваються в країні та за кордоном.

Радіоканал призначений для місцевих та зарубіжних слухачів, хто бажає бути в курсі актуальної інформації. Розклад передач "Новини" налічує багато різноманітних новинних хвилинок, новинних блоків, а також програми з аналітичними дискусіями та експертними оглядами.

Радіоканал "Новини" є надійним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться подіями в Україні та світі. Його програма дає можливість слухачам зміцнити свої знання про життя в Україні і за її межами.
Radio Ukraine International NRCU-4 RUI Новини у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Ukraine International NRCU-4 RUI Новини у додатку radio.net слухати
Station