×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

NRCU-3 Kultura 72.8 FM - УР3 UR-3 Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіоканал NRCU-3 Kultura 72.8 FM, відомий як УР3 або UR-3, знаходиться в Києві, Україна. Це радіостанція, призначена для всього населення країни і має на меті підтримувати культурні та мистецькі цінності.

Перший ефір каналу розпочинається о 6 ранку і триває до 10 години вечора. У проміжку цього часу, слухачі можуть насолоджуватися широким спектром програм, присвячених мистецтву, культурі, літературі та історії. Ведучі станції запрошують відомих українських митців та письменників для інтерв'ю та обговорення їхніх творів.

Насамперед, УР3 має на меті створити сприятливе середовище для пізнання української культури та її внесок у світову спадщину. За справедливість і справність відповідає високо кваліфікований персонал станції.

Загалом, NRCU-3 Kultura 72.8 FM - це місце, де всіх зацікавлених можуть насолоджуватися
NRCU-3 Kultura 72.8 FM - УР3 UR-3 у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
NRCU-3 Kultura 72.8 FM - УР3 UR-3 у додатку radio.net слухати
Station