×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

NRCU-2 Promin Радіо Промінь УР2 UR-2 Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
Радіо Промінь УР2 - це радіо канал, що має своє походження в місті Києві, Україна. Він є приємним джерелом інформації і розваг для слухачів з України та за її межами.

Канал був створений для цінителів вітчизняної музики, яка звучить у виконанні як відомих митців, так і молодих творців. Крім того, Радіо Промінь УР2 транслює новини, спеціальні проекти та інтерв'ю.

Радіо Промінь УР2 доступний у багатьох регіонах України, а його програма працює цілодобово з 6:00 до 23:00 години. Чи ви любите музику, новини або роздуми над життям - Радіо Промінь УР2 запропонує вам чудовий контент, який не залишить вас байдужими.
NRCU-2 Promin Радіо Промінь УР2 UR-2 у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
NRCU-2 Promin Радіо Промінь УР2 UR-2 у додатку radio.net слухати
Station