×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

NRCU-1 УР1 Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
НРКУ-1 УР1 є державним радіовідомством України зі штаб-квартирою у Києві. Канал надає новини, аналітику та репортажі з України та світу. НРКУ-1 УР1 працює з 06:00 до 01:00 кожного дня, зі своїми програмними вікнами, які включають в себе новини, програми про культуру, науку, спорт, інтерв’ю та цілодобовий музичний стрічку.

Цей радіоканал адресований для мешканців Києва, України та всього світу. НРКУ-1 УР1 - це свіжа та достовірна інформація для тих, хто бажає бути в курсі новин, а також для тих, хто цікавиться культурним життям, наукою та спортом.

НРКУ-1 УР1 є одним з провідних радіоканалів України, який забезпечує якісний охоплення новин і критичного мислення їхніх слухачів. Канал слідує високим стандартам журналістської етики і принципам достовірності та інтегритету в забезпеченні новинного контенту для своїх слухачів.
NRCU-1 УР1 у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
NRCU-1 УР1 у додатку radio.net слухати
Station