×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

MiX FM Ukraine Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
MiX FM Ukraine — радіостанція з київським офісом, заснована в 2005 році. Воно є однією з найпопулярніших радіостанцій в Україні, оскільки надає якісну музику, що включає в себе виступи топових виконавців та гарнітурний мікс усіх музичних жанрів.

Ця станція призначена для молодих людей у віці від 18 до 35 років, що інтересуються новими тенденціями вітчизняної та світової музиці.

Програму MiX FM Ukraine можна послухати 24/7, яка складається з різноманітних музичних жанрів, у тому числі танцювальної та електронної музики. Крім того, радіостанція підтримує спеціальні програми, включаючи бізнес-новини, спорт і соціокультурні події в Україні та за кордоном.

MiX FM Ukraine – це чудовий вибір для молодої, енергійної та відкритої аудиторії, які хочуть насолоджуватися якісними музичними жанрами, щ
MiX FM Ukraine у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
MiX FM Ukraine у додатку radio.net слухати
Station