×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

altrockmetal-radioband Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Radio-канал altrockmetal-radioband є одним з найбільш популярних радіостанцій в Києві, Україна. Канал відображає улюблену музику для прихильників альтернативного року та металу в місті Київ та його околицях. Він пропонує незмінне радіо-програмування кожного дня, включаючи найбільші хіти і класичні композиції альтернативного року та металу.

Канал altrockmetal-radioband діє 24 години на добу та передає якісний звуковий ефір з найкращою якістю звуку. Канал має широку аудиторію серед любителів жорсткого року та металу у Києві та його околицях. Музичний формат altrockmetal-radioband ідеально підходить для вдалих вечірок, вечірніх поїздок або простого повернення додому після роботи.

altrockmetal-radioband - це захопливий радіо-канал, який приносить провокаційну альтернативну музику в Київ та його околиці.
altrockmetal-radioband у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
altrockmetal-radioband у додатку radio.net слухати
Station