×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Kraina FM Країна ФМ Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Радіо Країна FM є київським радіоканалом, який покриває місто Київ та його околиці, а також інші регіони України з потужним FM-сигналом. Канал забезпечує чудову розважальну програму з різних жанрів музики, включаючи український та зарубіжний поп, рок, електронну музику та багато іншого.

Радіо Країна FM має розклад, що працює цілодобово, що дозволяє слухачам насолоджуватись програмою в будь-який час. Крім того, на каналі є різні статичні та інтерактивні програми, які розважають та інформують слухачів про новини, погоду, спорт та інші суспільні події в Україні та у світі.

Загалом, радіо Країна FM є прекрасним вибором для музичного та інформаційного розважання для слухачів з Києва та інших регіонів України.
Radio Kraina FM Країна ФМ у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Kraina FM Країна ФМ у додатку radio.net слухати
Station