×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Kiss FM Deep Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
"Kiss FM Deep" - радіо канал з Києва, який спеціалізується на передачі Deep House музики. Призначений для тих, хто з упередженістю відноситься до комерційної поп музики та шукає атмосферну, мелодійну та душевну музику. Канал транслюється в Києві та на всій території України.
Слухачі можуть насолоджуватися музикою та слухати програму протягом дня з 7:00 до 23:00. У програмі транслюються популярні та найкращі за вибором музичних експертів, композиції відомих ді-джеїв та нові музичні відкриття.
Канал Kiss FM Deep є прекрасним вибором для тих, хто хоче насолоджуватися глибокою та душевною музикою без реклами та хітів.
Kiss FM Deep у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Kiss FM Deep у додатку radio.net слухати
Station