×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Kiss FM Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
Канал Kiss FM заснований у Києві, Україна в 2003 році та є одним з найбільших та найпопулярніших радіостанцій у країні. Це станція для любителів сучасної танцювальної музики. В ефірі чутні хіти відомих ді-джеїв та артистів у жанрах EDM, house, techno та різних субжанрах.

Слухачі можуть насолоджуватися програмою станції без перерви, адже Kiss FM працює цілодобово. Крім того, щоденно на каналі виходять різні програми, запрошення від фешенебельних ді-джеїв та співвітчизників, анонси подій та інформація про новинки в світі музики.

Кіс ФМ - це радіостанція для всіх, хто любить якісну, свіжу та модну музику. Вона є джерелом інформації, розваг та позитивного настрою для знавців електронної танцювальної музики в Україні та за її межами.
Kiss FM у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Kiss FM у додатку radio.net слухати
Station