×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

JT- Radio Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
JT-Radio - це радіоканал, що базується в Києві, Україна. Канал націлений на молоду аудиторію, яка любить різножанрову музику та актуальні новини. JT-Radio пропонує цілодобове відтворення музики, що охоплює різноманітний спектр жанрів, від популярної музики до хіп-хопу і електронної музики.

Крім того, є програми, що пропонують актуальні новини, спортивні новини, розважальні шоу та програми про культуру та інші теми. Розклад змінюється від дня до дня, інформацію про який можна знайти на офіційному сайті каналу або на його соціальних мережах. JT-Radio - це прекрасне місце для всіх, хто любить улюблену музику та бажає бути в курсі останніх новин.
JT- Radio у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
JT- Radio у додатку radio.net слухати
Station