×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Background Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
Радіо Background - це радіостанція зі столиці України, міста Київ. Що стосується регіонів, на які зорієнтований канал, то можна сказати, що він адресований слухачам зі всієї України. Однак, через те, що станція має свій власний онлайн-стрім, вона доступна для прослуховування в будь-якому місці планети.

Щодо розкладу та програми, то на радіо Background можна почути різноманітні музичні жанри: від повільних блюзів та джазу до швидкого електронного трансу. Також, в ефірі зазвичай звучать новини зі світу музики та культури, а також стрімкий локальний новини з Києва та України загалом. Радіостанція має спокійну та приємну для вуха атмосферу, що дозволяє їй залучати як більш молодий, так і зрілий аудиторії.
Radio Background у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Background у додатку radio.net слухати
Station