×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Avtoradio Ukraine - Авторадіо Україна Радіо в прямому ефірі

2.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
АВТОРАДИО - це радіостанція, що базується в Києві, Україна. Вона призначена для слухачів, які цікавляться автомобільною тематикою та хочуть слухати музику, яка підійде для поїздки на своєму автомобілі.

Радіостанція пропонує цілий ряд програм, що включає в себе новини автоіндустрії, тест-драйви, поради та настанови щодо автомобільного утримання та ремонту. Від денних новин до розважальних шоу та музичних джерел, станція має все, що може зацікавити водіїв будь-якого рівня та жителі Києва і його околиць.

Завдяки своїм захоплюючим програмам та актуальним новинам, АВТОРАДИО стало однією з найулюбленіших радіостанцій автовласників в Україні. Завітайте на хвилі радіостанції та знайдіть музику та інформацію, які підійдуть саме вам.
Avtoradio Ukraine - Авторадіо Україна у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Avtoradio Ukraine - Авторадіо Україна у додатку radio.net слухати
Station