×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Sound Travel Radio Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
Sound Travel Radio - радіостанція з Харкова, Україна, що заснована у 2015 році. Вона зосереджена на музиці, яка надихає і стимулює подорожі. Відповідно до цього, програми станції містять музику з усього світу, акцентуючи увагу на місцевих та екзотичних жанрах.

Sound Travel Radio добре підходить для різних слухачів як з міста Харкова, так і з усієї України. Завдяки гнучкому плануванню передач, радіостанція працює 24/7, забезпечуючи музичну підтримку на будь-який час дня. Крім того, Sound Travel Radio веде низку ранкових передач, які включають новини шоу-бізнесу та музики, доповнюючи своє комплексне радіо-досвід.

Всі ведучі радіо-шоу Sound Travel Radio володіють міцною досвідченим ді-джеївським мистецтвом, що робить з радіостанції відмінний вибір для любителів музики та подорожей.
Sound Travel Radio у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Sound Travel Radio у додатку radio.net слухати
Station