×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

Radio Respect UA Радіо в прямому ефірі

5.0 від 5.0 у 1 Оцінка(оцінки)
Радіо Respect UA є місцевим радіоканалом у Рівному, Україна. Вони покривають місто Рівне та його околиці. Канал пропонує програму з різних тем у форматі музичного ефіру, що складається із популярних хітів та ведених ді-джеїв, які ведуть всілякі розважальні передачі та інтерв'ю.

Від радіостанції очікуються не тільки якість музики, але й якість ефіру, підцілування на слухача і комунікацію з ним. У зв'язку з цим канал піклується про своїх слухачів, виходячи з вимог ринку, показуючи слухачам і їх потребам в радіоефірі всі постійно змінюючіся тренди.

Радіо Respect UA працює щоденно, в інтернеті та на місцевому частотному діапазоні, що дозволяє задовольнити бажання різноманітної слухацької аудиторії.
Radio Respect UA у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
Radio Respect UA у додатку radio.net слухати

Більше радіостанцій від Рівненська область

Station