×

Радіостанції з:

Всі регіони Zaporizhia Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Крим Луганська область Львівська область Миколаївська область місто Севастополь Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область
Menu

7 Rays Radio Радіо в прямому ефірі

0.0 від 5.0 у 0 Оцінка(оцінки)
7 Rays Radio є інтернет-радіостанцією зі столиці Західної України, міста Львова. Вона призначена для слухачів з усіх регіонів України та закордону, хто любить якісну музику та захоплюючі розважальні шоу. Головний принцип роботи 7 Rays Radio полягає у тому, щоб створити атмосферу комфорту та позитиву, яка допомогла б слухачам розслабитися та забути про буденну суєту.

Розклад програм включає ранкове шоу "7 Rays Sunrise" з 8:00 до 11:00, де можна насолодитися багатогранними емоціями та зарядитися енергією на цілий день. "7 Rays Music Mix" з 12:00 до 16:00 пропонує зустрітися з найкращими хітами різних жанрів. Ввечері слухачі можуть насолодитися свіжими та гарячими новинками у програмі "New on 7 Rays", яка йде з 18:00 до 20:00. Крім того, на радіостанції прозвучать благодійні проекти, розіграші та конкурси. Приєднуйтесь до 7 Rays Radio та створімо гарний настрій разом!
7 Rays Radio у <strong>додатку radio.net</strong> слухати
7 Rays Radio у додатку radio.net слухати
Station